Hayatta kalma süresi 24 dakikanın üzerindeydi ve maçta 5,45 km yol kat etti.

Hayatta kalma süresi 24 dakikanın üzerindeydi ve maçta 5,45 km yol kat etti.

Covid-19 salgını nedeniyle 2 aydan fazla süren ilk haftanın en istikrarlı takımları arasında yer alan SynerGE, PMPL Güney Asya 2020 2. Tavuk Yemeği'ni kazandı. Yavaş başlayan ve sona doğru patlayan bir maçta Sanhok'ta SynerGE, sonunda tüm oyuncularının hayatta kalması için ihtiyatla saldırganlığı harika bir şekilde karıştırdı. Çok dramatik bir anda, 10 takım 1 dakika içinde elendi, bu, bölgeler aşırı bir şekilde kapandığı için PMPL Güney Asya 2020 için yeni bir rekor. SynerGE, 5. Maçta 26 puanla 6 öldürme puanı alırken, Celtz Takımı 7 öldürme puanı dahil 21 puanla 2. bitirdi.

2. Hafta 1. Günün final maçında 19. sırada yer alan takım, HYPE Takımı için büyük bir destek oldu. 4 öldürme puanıyla, 14 puanla uzaklaştılar. Genel sıralamalarda 2. ve 1. sırada yer alan takımlar GodLike ve Orange Rock'tan çok şey bekleniyordu, ancak her iki güç merkezi maçtan erken çıktı. GodLike 5 öldürme puanı aldı ama 11. sırada bitirdi. Pazar günü PMPL Güney Asya 2020'deki 5. Tavuk Yemeği'ni alan Orange Rock, 5. Maçta 15. sırada elendi. Çalkalayıcı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden zorunlu kılmayabilir Covid aşısı için hazırlık nasıl bir fırsattır? PHC'leri enerji verimli hale getirin Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Zorlu yola bakıyor Delhi'nin hava kalitesi 'çok zayıf' kategorisinde kalıyor Shehla Rashid'in babası ondan hayati tehdit iddia ediyor, JNU öğrencisi ona 'karısı çırpıcı' Farooq Abdullah'ın erkek kardeşi diyor Roşni arazi dolandırıcılığında adı Mustafa Kamal İzle: Başbakan Modi, 1 Ocak'tan itibaren yeniden açılması için Kashi Vishwanath tapınağı Assam ilkokullarında dualar sunuyor: Eğitim bakanı GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi, Farooq Abdullah'ın erkek kardeşi Mustafa Kamal'ın ismini verdi Roşni toprak dolandırıcılığı Hindistan yabancı diplomatlara bilgi verdi, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim etti " PUBG Mobile Pro League (PMPL) Güney Asya 2020'nin Pazar günkü ikinci maçı aynı A, B, C, D takımlarıyla başladı ancak konum Sanhok olarak değiştirildi.

Şok edici, masa üstü OrangeRock 15. sırada elendiğinde ve maçı açık bıraktığında geldi. Birkaç dakika sonra, başka bir büyük takım olan SouL ve Fnatic de sırasıyla 4 ve 5 puanla elendi. Takımda kalan son 3 takım TSM-ENTITY, Marcos Gaming ve IND idi. En yakın ENTITY ile tüm takımlar çemberin dışındaydı. Ancak TSM-ENTITY bundan faydalanamadı ve IND ilk galibiyetini perçinlemek için arkadan yükseldi.

IND, maçı tamamen kapattı ve Marcos Gaming'i yenerek 1. Tavuk Yemeği'ni kazandı. Toplamda IND 9 öldürme kaydetti ve 29 puanla sona erdi. Marcos Gaming (3 öldürme ve 17 puan) ve TSM-ENTITY (6 öldürme ve 16 puan) sırasıyla ikinci ve üçüncü oldu.

TeamIND'ın katili, 4 öldürme ve 583 hasar vermede başarılı olduğu için maçın MVP'si olarak değerlendirildi. Hayatta kalma süresi 24 dakikanın üzerindeydi ve maçta 5,45 km yol kat etti. Orange Rock ilk karşılaşmayı kaybetmesine rağmen genel puan tablosunda GodLike'ı kırdılar ve şimdi 256 puanla. Bugün sadece 1 maç oynaması planlanan GodLike, MegaStars'ın sadece iki puan gerisinde.

Orange Rock ve GodLike'ı sırasıyla 211 ve 207 puanla TSM-ENTITY ve IND takip ediyor. Bugün erken saatlerde ilk maçta MegaStars ve Fnatic çivi ısırtan bir karşılaşmada karşı karşıya geldi. Mega Stars 2 oyuncuyu kaybetti ve bir sonraki anda bir tane daha kaybettiler. Bu, kalan tüm oyuncuları ile kazanmak için tam bir Fnatic kadrosu geldi. Süreçte Fnatic, maçta 9 öldürme kaydetti.

Owais, 4 öldürme kaydettiği ve 711 hasar verdiği maçın MVP'si ilan edildi. ve neredeyse 27 dakika hayatta kaldı. Fnatic maçı 29 sayı ile tamamladı ve onu MegaStars (22 sayı ve 8 öldürme) ve OrangeRock (14 sayı ve 4 öldürme) izledi. Orange Rock Cumartesi günü, üç Tavuk Yemeği talep etmek için bir ustalık sınıfı performansı sergiledi. PUBG Mobile Pro League (PMPL) Güney Asya 2020, 22 Mayıs'ta başlayacak ve bölgedeki en iyi 20 takımın devasa bir ödül havuzu ve PUBG Dünya Ligi'nde yer almak için savaşması bekleniyor.

India Today League PUBG Mobile Invitational kazananları TSM ENTITY dahil olmak üzere Hindistan'ın en iyi takımları, toplam ödül havuzu 200.000 $ olan PUBG Mobile Pro League (PMPL) Güney Asya 2020'de takaslarını oynuyor. Takımlar, her biri 4 takımdan oluşan 5 gruba ayrılmıştır. Finaller, 12-14 Haziran tarihleri ​​arasında hafta sonu yapılacak. Seçimlerde değil, mahkemelerdeki en iyi avukatlar, Kongre'nin müttefiklerine sunduklarını | Görüş 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçiler, ABD'li adamda Covid yeniden enfeksiyonunun doğrulandığını söylüyor, ikinci maç daha şiddetli oldu. Spotlight Pangong'da, Depsang BJP'nin Tarkishore Prasad'ındaki Çin birikimi artık net, Renu Devi muhtemelen Bihar Başkan Yardımcısı Ahmed Patel, Covid ile anlaştıktan haftalar sonra YBÜ'ye kabul etti. 19 İzle: Keşmir vadisi sezonun ilk kar yağışına tanık oluyor İzle: Hint Ordusu geri döndü, Pakistan sığınaklarını yok etti Ayodhya'da Deepotsav: Saryu nehrinin Deepika Padukone'nin menajerinin beklenen kefalet talebine karşı çıkmak için diyas NCB'nin lakh'ları ile göz kamaştırmasını izleyin ABD Başkanı nasıl seçilir?rulet makinesi Bihar'da oy isteyen Jai Shri Ram demenizi istemeyenler: Saharsa'daki Başbakan Modi " GodLike, PUBG Mobile Pro League (PMPL) Güney Asya 2020'nin 2. Haftasının 2. Gününde Maç 2'de Tavuk Yemeği'ni kazanarak kötü bir açılış oyunundan sonra tekrar forma girdi.

GodLike, son bölgede MegaStars ile bire bir savaşa katıldı ve GodLSmxkieOP, MegaStars'ı çıkararak onlar için işi bitirdi. GodLIke, Vikendi'de 8 öldürme puanıyla 2. Maçtan 28 puanla ayrıldı. GodLike, 2. Maçtaki Chicken Dinner ile zirvede Orange Rock üzerindeki farkı azalttı VEYA 7 öldürme puanı da dahil olmak üzere 10 puan alan, PMPL Güney Asya 2020 genel sıralamasında 317 puan, 33 puanla üst sıralarda yer alıyor. Tanrı gibi. Bu arada, Maç 1'in başlarında elenen Fnatic, 10 öldürme puanı gibi şaşırtıcı bir çetele alarak kavga etmeden yere düşmediklerini gösterdi.

Maç 2'de MegaStars'ın önünde 20 öldürme puanıyla masada ikinci oldular. Bu arada MegaStars, Maç 2'den 4 kill puanı ile 18 puan aldı. Bu arada Miramar'da yapılan 1. Maçta Tavuk Yemeği kazanan TSM ENTITY, 6 öldürme puanı ile masada 5. oldu.

TSM ENTITY Cuma günkü kampanyasına güzel bir başlangıç ​​yaptıktan sonra ilk 3'e geri döndü. Bu arada DeadEyes Takımı, 7 öldürme puanı ve toplam 14 puanla 4. sırada tamamladı. Bu arada, Hintli PUBG Mobile kardeşliğinin büyük isimleri Cuma günü şu ana kadar mücadele ederken, IND ve U Mumba Takımı için hayal kırıklığı yaşandı. Şimdi, elektrik kullanımını kesecek, elektrik faturalarınızı azaltacak kadar 'akıllı' bir sıvı pencere Yıpranmış Kongre önümüzdeki zorlu yola bakıyor 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? İşte tarihçiler, ABD'li adamda Covid yeniden enfeksiyonunun doğrulandığını söylüyor, ikinci maç daha şiddetli oldu Başbakan Modi, Nagrota ile karşılaşması üzerine güvenlik güçlerini selamlıyor Umut Grafiti: Udaipur Hapishanesi mahkumları sanatçıları çeviriyor 76 kayıp kişiyi bulan Delhi polisiyle tanışın Hint Ordusu terör fırlatma rampalarını hedef alıyor PoK: Rapor Bihar Eğitim Bakanı Mewalal Chaudhary, NCB'yi Deepika Padukone'nin yöneticisinin öngörülen kefalet talebine karşı çıkma suçlamasıyla istifa etti İşte ABD Başkanı nasıl seçilir Sizi Jai Shri Ram'ın Bihar'da oy istiyor demesini istemeyenler: Saharsa'da Başbakan Modi " TSM ENTITY, günün 3. maçında Tavuk Yemeği'ni aldıktan sonra 2020 PMPL Güney Asya Ligi'nin 3. Gününde 5 maçın ardından sıralamada zirveye ulaştı.

Synergy, 84 öldürme puanı ve 86 konum puanı ile 170 puanla 2. sırada yer aldı. U Mumba 167 puanla (62 öldürme puanı, 105 konum puanı), ardından Orange Rock (150 puan) ve GodLike (143 puan) ile üçüncü oldu. Team GodLike, Cuma günü PMPL Güney Asya Ligi 2020'nin 3. günün ilk maçında Fnatic ve Orange Rock'ın 11 galibiyetiyle Tavuk Yemeği'ni iddia etti. Orange Rock, PMPL Güney Asya Ligi 2020'nin 3. gününde 1. maçta 3. sıranın ardından performans artışı sergileyen Tavuk Yemeği'ni alan ikinci takım oldu. TSM ENTITY, 2020 PMPL Güney Asya Ligi'nin 3. gününde Vikendi'de akıllara durgunluk veren bir performans sergileyen Tavuk Yemeği'ni talep eden üçüncü takım oldu.

Marcos Gaming, 4. günde Tavuk Yemeği'ni talep eden dördüncü takım olurken Elementrix, Tavuk Yemeği'ni talep eden son takım oldu. 23 Mayıs 2020 MoS Raosaheb Danve, Avustralya'da MoS Raosaheb Danve Hindistan'ın iddiasına göre burka giyimli kadının mermi atmasını, Delhi'ye tacizde bulunmasını çocuklar korku içinde izliyor. , diyor Harbhajan Singh Hindistan muhtemelen T20I'nin en güçlü tarafı: Harbhajan Singh, Avustralya Hindistan'da T20I serisi galibiyetini Ravindra Jadeja'yı Yuzvendra Chahal ile değiştirme hakları kapsamında tartışıyor: Sunil Gavaskar Virat Kohli'nin ODI kriketindeki tutarlılığı olağanüstü: Sunil Gavaskar 12000 dönüm noktası Hindistan'da oynamıyor Avustralya'da doğru vücut dili ile: Harbhajan Singh Delhi Yarı Maratonu Hindistan'da rekabetçi sporun yeniden başlamasının yolunu gösterdi: Abhinav Bindra Hindistan, Virat Kohli olmadan Avustralya'yı yenebilecek kadar iyi olduklarına inanmalı: Michael Clarke Binlerce Arjantinli futbola veda ediyor deha Diego Maradona Çalkantılı çiftçiler ne istiyor ve Merkez neden zorunlu kılmayabilir Covid aşısı için nasıl hazırlık yapılır? e, PHC'leri enerjiyi verimli kılmak için bir fırsat Tamil Nadu siyasetindeki Rajinikanth ikilemi Zedelenmiş Kongre ilerideki zorlu yola bakıyor İyi haber: İngiltere Covid aşılama programını başlattı, 90 yaşındaki kadın ilk Pfizer aşısını aldı İzle | Ülkenin dört bir yanından Bharat Bandh hakkında temel rapor Günün görüntüsü: Hardik Pandya, Serinin Adamı ödülünü Natarajan Aktör Vijayashanthi'ye ithaf etti BJP'ye katıldı Bengal'in Gujarat olmasına izin vermeyecek: Mamata Banerjee GHMC seçimleri 2020: Telangana bakanı KT Rama Rao, AIMIM şefi Owaisi oy kullandı Farooq Abdullah'ın kardeşi Mustafa Kamal Roşni toprak dolandırıcılığında Hindistan yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor " Hindistan Takımı kaptanı Virat Kohli ICC Player of the Decade ödülünü kazanabilir ya da kazanmayabilir, ancak 5 adaylıkla kazandığı neredeyse açık. ICC on yıl ödüllerinde Kohli en üst kategoride ve ayrıca ODI, T20I, on yılın Test oyuncusu ve ayrıca Spirit of kriket ödül kategorisinde yer aldı.

En büyük kategori olan ICC Player of the Decade ödülü iki Hintli Virat Kohli ve Ravichandran Ashwin'i içeriyor. Steve Smith, Kane Williamson, Joe Root ve Kohli'nin 7 kriketçinin aday listesinde yer almasıyla, bu dönem haklı olarak "Fab Four" dönemi olarak biliniyor. Listede adı geçecek diğer iki isim, eski Güney Afrika kaptanı ve efsanevi vurucu AB de Villiers ve başka bir tam efsane, Sri Lanka’dan Kumar Sangakkara. İşte diğer kategoriler: On Yılın ODI Oyuncusu: Bu kategori 3 Hintli – Virat Kohli, Rohit Sharma ve MS Dhoni'yi içeriyor.

Diğerleri Lasith Malinga (SL), Mitchell Starc (AUS), AB de Villiers (SA) ve Kumar Sangakkara'dır (SL). On Yılın Test Oyuncusu: Virat Kohli, Joe Root, Kane Williamson, Steve Smith, James Anderson (ENG), Rangana Herath (SL) ve Yasir Shah (PAK), On Yılın Test Oyuncusu ödülüne aday gösterildi. Erkekler T20I On Yılın Oyuncusu adayları arasında Rashid Khan (AFG), Kohli, Imran Tahir (SA), Aaron Finch (AUS), Malinga, Chris Gayle (WI) ve Rohit Sharma (IND) yer alıyor. ICC'nin On Yılın Kadın Oyuncusu: Adaylar arasında Ellyse Perry (AUS), Meg Lanning (AUS), Suzie Bates (NZ), Stafanie Taylor (WI), Mithali Raj (IND), Sarah Taylor (ENG) yer alıyor. On Yılın Kadın T20I Oyuncusu için: Meg Lanning, Sophie Devine, Ellyse Perry, Deandra Dottin, Alyssa Healy ve Anya Shrubsole aday gösterildi.

ICC Women’ın On Yılın ODI Oyuncusu: Meg Lanning, Ellyse Perry, Mithali Raj, Suzie Bates (Yeni Zelanda), Stafanie Taylor (WI) ve Jhulan Goswami (IND). On Yılın ICC Kriket Ruhu Ödülü: Virat Kohli (IND), Kane Williamson (NZ), Brendon McCullum (NZ), Misbah-ul-Haq (PAK), MS Dhoni, Anya Shrubsole (ENG), Katherine Brunt (ENG) , Mahela Jayawardene (SL) ve Daniel Vettori (NZ) aday gösterildi. Tüm kategoriler ve adaylıklar ICC web sitesinde yer alır ve kazananlar bir oyuncunun aldığı oy sayısına göre belirlenir.

Şimdi, elektrik kullanımını kesecek, elektrik faturalarınızı azaltacak kadar 'akıllı' bir sıvı pencere Yıpranmış Kongre önümüzdeki zorlu yola bakıyor 2020, medeniyet için en kötü yıl mı? MoS Raosaheb Danve Cyclone Nivar'a göre, tarihçiler Covid yeniden enfeksiyonunun ABD adamında doğrulandığını söylüyor, ikinci maç daha şiddetliydi BJP iki-üç ay içinde Maharashtra'da hükümet kuracak: Başbakan Modi Tamil Nadu'yu arıyor, Puducherry CM'leri, tam merkezi desteği garanti ediyor İç ayrıntılar Başbakan Modi'nin Covid-19 durumu üzerine CM'lerle görüşmesi BJP lideri Tehasvi Surya'nın KCR hükümetine yönelik mega hanedan saldırıları Hindistan'da Roşni toprak dolandırıcılığı konusunda yabancı diplomatlara bilgi veriyor, Nagrota olayıyla ilgili dosyayı teslim ediyor Çocuklar burka kaplı kadın ateş ederken korku içinde izliyor MoS Raosaheb Danve, Delhi'deki dükkan sahibi BJP'nin mermi, fırlatan suistimaller Maharashtra'da iki-üç ay içinde hükümet kuracağını iddia ediyor " Salı günü Hindistan açıcısı Shikhar Dhawan, Hintli kriket takımının yeni retro formasını giydi ve Avustralya için çok beklenen serinin önünde bunu 'yenilenmiş motivasyon' olarak nitelendirdi. Team India, 1992 Dünya Kupası sırasında Hindistan'ın formasından esinlenen Avustralya ile sınırlı üstü seriler için lacivert renkli forma giyecek. Shikhar Dhawan, yeni retro formadaki resmini yeni forma sponsoru olarak MPL Sports ile paylaşmak için resmi Twitter hesabına geçti ve şunları yazdı: ""New Jersey, yenilenen motivasyon.

Gitmeye hazır."" New Jersey, yenilenen motivasyon. Gitmeye hazır. pic.twitter.com/gKG9gS78th Hindistan Kriket Kontrol Kurulu (BCCI), Mobile Premier League'in spor ürünleri markası MPL Sports'u üç yıllık bir süre boyunca Hintli kriket takımının resmi forma sponsoru olarak seçti. BCCI başkanı Sourav Ganguly yaptığı açıklamada, "MPL Sports'un takımın setine yeni bir bölüm eklemesini ve Team India için tezahürat yapan milyarlarca hayranı için resmi BCCI lisanslı ürünleri kolay ve rahat erişime açmasını bekliyoruz" dedi. Üç yıllık bir anlaşmanın parçası olarak, MPL Sports'un tasarladığı ve ürettiği formalar 2023 yılına kadar erkekler, kadınlar ve 19 Yaş Altı Hintli kriket takımları tarafından giyilecek. Daha önce Team India, Mavi Giyen Adamların içinde bulunduğu PPE kitlerini kişiselleştirmişti. Avustralya'ya seyahat etti, benzer renk tonunda, orada da omuz şeritleri görünüyor.

Hindistan'ın Avustralya turu, 27 Kasım'da Sidney'deki 1. ODI ile başlayacak. İki gün sonra, Canberra'ya taşınmadan önce, sırasıyla 2 ve 4 Aralık'ta final ODI ve ilk T20I oynamak için ikinci ODI'yi aynı yerde oynayacaklar. daha sonra sırasıyla 6 ve 8 Aralık'ta son iki T20I için Sidney'e geri dönecek. Bu arada Test kadrosu oyuncuları, Test serisi başlamadan önce Sidney'de iki 4 günlük tur maçı yapacak.